Zobacz

Drodzy Państwo

2007-02-25 20:23:52

Witamy na nowej stronie Domu Weselnego Bartosz. cheap nike air max www.cheapsaleshoes.co.uk

więcej...

Piekarnia,cukiernia

Ze względu na to, iż jesteśmy w posiadaniu własnej piekarni i cukierni, na naszej stronie dodatkowo prezentujemy replicas relojes wyroby piekarskie i cukiernicze, mając nadzieję, że skłoni to Państwa do spróbowania jak faktycznie smakują wypieki tworzone zgodnie z tradycyjnymi recepturami.  

Nasza firma istnieje od 1979 r. Założyciele, Państwo Genowefa i Józef Żelawscy, zawsze z takim samym zaangażowaniem i sercem dbają o to, by wypiekane pieczywo było jak najwyższej jakości. Piekarnia zaopatruje Państwa codziennie w świeże pieczywo produkowane na bazie naturalnego kwasu.

Cukiernia oferuje Państwu szeroki wybór ciast i tortów okolicznościowych oraz weselnych, cieszące zarówno oko, jak i podniebienie. Od prawie 30 lat mamy swój udział w wielu udanych zabawach weselnych, komuniach, imieninach, chrzcinach a klienci podkreślają niezmiennie "domowy" smak naszych wypieków.

Pieczywo pełni ważną rolę życiu codziennym każdego z nas. Nie wyobrażamy sobie życia bez podstawowego produktu jakim jest chleb. Dlatego do wypieku stosujemy tylko naturalne składniki, co przy połączeniu ze starannością procesu produkcyjnego pozwala nam uzyskać tradycyjny smak i zapach wytwarzanych różnych rodzajów chlebów i bułek. Dzięki temu jesteśmy znanym i cenionym, wśród buskich konsumentów - producentem pieczywa.

Postępując zgodnie z najnowszymi trendami w produkcji  spożywczej wdrożyliśmy systemy GMP/GHP (Dobra Praktyka Produkcyjna i Dobra Praktyka  Higieniczna) oraz pracujemy nad wdrożeniem systemu HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontroli).

Dysponujemy kadrą pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem, które poparte jest dyplomami mistrzowskimi zarówno piekarniczymi jak i cukierniczymi. 

replicas de relojes suizos en espana
ZAUFANIE I LOJALNOŚĆ NASZYCH KLIENTÓW JEST I ZAWSZE BĘDZIE DLA NAS NAJWIĘKSZYM WYRÓŻNIENIEM I MOBILIZACJĄ DO DALSZEJ PRACY
 


statystyki www stat.pl