Zobacz

Drodzy Państwo

2007-02-25 20:23:52

Witamy na nowej stronie Domu Weselnego Bartosz. best fake breitling watches for men

więcej...

Piekarnia,cukiernia

Ze względu na to, iż jesteśmy w posiadaniu własnej piekarni i cukierni, na naszej stronie dodatkowo prezentujemy wyroby piekarskie i cukiernicze, mając nadzieję, że online store of perfect fake cartier watches skłoni to Państwa do spróbowania jak faktycznie smakują wypieki tworzone zgodnie z tradycyjnymi recepturami.  

Nasza firma istnieje od 1979 r. Założyciele, Państwo Genowefa i Józef Żelawscy, zawsze z takim samym zaangażowaniem i sercem dbają o to, by wypiekane pieczywo było jak najwyższej jakości. Piekarnia zaopatruje Państwa codziennie w świeże pieczywo produkowane na bazie naturalnego kwasu.

Cukiernia oferuje Państwu szeroki wybór ciast i tortów okolicznościowych oraz weselnych, cieszące zarówno oko, jak i podniebienie. Od prawie 30 lat mamy swój udział w wielu udanych zabawach weselnych, komuniach, imieninach, chrzcinach a klienci podkreślają niezmiennie "domowy" smak naszych wypieków.

Pieczywo pełni ważną rolę życiu codziennym każdego z nas. Nie buy best replica cartier watches online wyobrażamy sobie życia bez podstawowego produktu jakim jest chleb. Dlatego do wypieku stosujemy tylko naturalne składniki, co przy połączeniu ze starannością procesu produkcyjnego pozwala nam uzyskać tradycyjny smak i zapach wytwarzanych różnych rodzajów chlebów i bułek. Dzięki temu jesteśmy znanym i cenionym, wśród buskich konsumentów - producentem pieczywa.

Postępując zgodnie z najnowszymi trendami w produkcji  spożywczej wdrożyliśmy systemy GMP/GHP (Dobra Praktyka Produkcyjna i Dobra Praktyka  Higieniczna) oraz pracujemy nad wdrożeniem systemu HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontroli).

Dysponujemy kadrą pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem, które poparte jest dyplomami mistrzowskimi zarówno piekarniczymi jak i cukierniczymi. 
orologi replica svizzeri

ZAUFANIE I LOJALNOŚĆ NASZYCH KLIENTÓW JEST I ZAWSZE BĘDZIE DLA NAS NAJWIĘKSZYM WYRÓŻNIENIEM I MOBILIZACJĄ DO DALSZEJ PRACY
 


statystyki www stat.pl